Bartos Zsuzsa blogja

Üdv a blogomon!

Zsuzsa vagyok és Erdélyben élek.
Spekulatív irodalomban alkotok, eddig két regényem jelent meg.
Odavagyok a gyermekszemszöggel írt regényekért, és kedvenc filmem még mindig a The Way Back(2010).
Legmélyebb álmaimban van egy kertem, de amikor kinyitom a szemem, a vadvirágok nézőpontja csodálatosabb. Van macskám is. Ott vannak mindenhol, szerte a világban.

Blogolni olvasott könyvekről, írásról szoktam, vagy reflektálok olyan aktuális témákra, amik bennem is megkapaszkodnak. A bejegyzéseket ember írja, ezért nyers szöveget és tökéletlenséget tartalmaznak. Nyomokban tartalmaznak még kétségeket és túlzásokat, kritikákat és lelkesedéseket, iróniát és túlgondolást, személyesebb önreflexiót és elírást.

Köszönöm, hogy itt vagy és olvasol.

Written-By-a-Human-Not-By-AI-Badge-white


Legutóbbi blogbejegyzéseim: