2025-ben ezek voltak a kedvenc olvasmányaim:
📚 Csonta András: Please enjoy the unavoidable pain


TOVÁBBI KÖNYVEK A POLCOMON:
📚 Jonathan Haidt: A boldogság hipotézise
📚Oliver Burkeman: Az élet rövid
📚Anna Sverdrup-Thygeson: Erdők
📚Inkeri Markkula: A soha fel nem engedő föld
📚Gladys Mcgarey: A jól megélt élet
📚Békési Tímea és Kassai Szilvia: Újraépített életek
📚Olivier Bourdeaut: Merre jársz, Bojangles?
📚Gondolatok a mamutfenyőkről és az időről
📚James Hollis: Az élet második fele
📚Carlo Rovelli: A valóság nem olyan, amilyennek látjuk