Zsuzsa vagyok, Erdélyben élek, és spekulatív irodalomban alkotok.
Odavagyok a gyermekszemszöggel írt regényekért, és kedvenc filmem még mindig a The Way Back(2010).
Legmélyebb álmaimban van egy kertem, de amikor kinyitom a szemem, a vadvirágok nézőpontja csodálatosabb. Van macskám is. Ott vannak mindenhol, szerte a világban.
📬 Ha írnál nekem... 🤩
📮Ha pedig követnéd az itteni bejegyzéseim: RSS feed.
esetleg iratkozz fel. (Adatod nem kerül harmadik félhez, és bármikor kérheted annak törlését!)